Akıncıoğlu Nakliyat, Evden Eve Nakliyat Sektöründe Sağlam Kurumsal Altyapısıyla Müşteri Odaklı Hizmet Vermektedir. Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz kapsamında, eşyalarınızın taşınma sırasında hasar almaması konusuna sizler gibi olmasa da ciddi oranda önem vermekteyiz.

 

Akıncıoğlu Nakliyat, evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe uzmanlık, tecrübe ve hizmet kalitesiyle öncü firmalar arasında yerini almmış bulunmaktadır ve hizmet akışı içerisinde tüm fonksiyon ve gereksinimlere bu doğrultuda ciddiyetle önem vermektedir.

 

Ekspertiz

Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde ilk aşama ekspertiz aşamasıdır. Bize evinizin taşınması ile ilgili talebinizi iletmenizden sonra sizlere sunacağımız ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmetlerimiz kapsamında firmamız eksper kadrosunda bulunan elemanlarımız, belirttiğiniz gün ve saatte adresinize gelerek yerinde inceleme yapacak ve sizlere bir rapor sunarak fiyatlandırma yapacaklardır.

 

Sigorta

Evden eve nakliyat hizmetlerinde en önemli hususlardan biri olan güvenli taşımacılık konusunda her ne kadar firmamızın titizlik ve dikkati kayda değer olsa da, yine de olağan dışı ve ihtimal dahilindeki her türlü duruma karşı mağdur olmamanızı sağlama amacıyla eşyalarınızın sigortalama işlemleri firmamızca yapılmaktadır. Sigorta işlemi, şehirler arası nakliyat araçlarımızın kasko sigortası dahilinde bulunmakla birlikte müşterilerimizin istekleri doğrultusunda cüz-i bir ücret karşısında ayrıca poliçelendirilerek yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. No: 88 Dükkan: 4 Maltepe/ İstanbul  Tel : 0212 435 26 36  /  Cep: 0532 594 10 92

Akıncıoğlu Nakliyat © Copyright - Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım