1994 yılında İstanbul'da nakliyat sektörüne giren Akıncıoğlu Nakliyat, ilk olarak banka evden eve nakliyat, taşımacılığı ve bilgisayar ve hassas elektronik cihazların nakliyesi faaliyetlerinde bulunmuştur.

 

Nakliyat sektöründe %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmetlerine başlayan Akıncıoğlu, özellikle İstanbul'da çok sayıda kişiye ve şirketlere hizmetler sunmuştur. Bugün Akıncıoğlu Nakliyat, hizmet kalitesi prensiplerini çok daha reelleştirerek, tüm ülke çapında ve çok daha geniş kapsamda yaygınlaştırmıştır.

 

Firmamız, 1998 yılı itibariyle şirketleşmiş ve o günden bu yana  Akıncıoğlu Nakliyat Lojistik Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti." ünvanı ile yoluna devam etmektedir.

 

Bugün itibariyle Akıncıoğlu Nakliyat, tüm Türkiye genelinde, yüksek model ve özel üretim kasalı araç filosu, tecrübeli personeli ve sağlam alt yapısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Evden eve nakliyat ve ofis nakliyesi hizmetimizde taşıdığımız eşyaya maximum düzeyde önem vermek.

 

Mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak, ambalaj malzemeleri kalitesine önem vermek, formen gözetiminde şirket merkezinden operasyonel yönetim sistemiyle ve müşterilerimize başta konuşulanın dışında herhangi bir ek maliyet çıkartmadan taşıma gibi prensipler, Akıncıoğlu Nakliyat'ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerdir .

 

Hakkımızda

Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. No: 88 Dükkan: 4 Maltepe/ İstanbul  Tel : 0212 435 26 36  /  Cep: 0532 594 10 92

Akıncıoğlu Nakliyat © Copyright - Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım